Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Wczasy kondycyjne dla dorosłych

Oliwia Witkowska 2019-10-18 0 komentarzy
Wczasy kondycyjne dla dorosłych

Powodów, dla których firma BodyCamp z Krakowa poleca osobom dorosłym organizowane przez siebie tygodniowe wczasy kondycyjne, jest co najmniej kilka. Najważniejsze z nich to:

  • zdrowa dieta, jako że codzienne menu jest tam opracowywane w taki sposób, aby przy obniżonej kaloryczności dostarczyć wczasowiczom wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów,
  • spora dawka ruchu i duża różnorodność treningów,
  • relaks, jaki zapewniają profesjonalne masaże oraz spokojna, malownicza okolica,
  • utrata wagi, wynosząca średnio 3 kilogramy w ciągu jednego obozu,
  • wykształcenie w uczestnikach dobrych nawyków, takich jak: stosowanie zdrowej diety oraz uprawianie sportu po powrocie z obozu.

Każdy tego typu turnus jest objęty pełnym wyżywieniem. Codzienny jadłospis składa się z trzech głównych posiłków, a także dwóch pożywnych przekąsek, dzięki czemu uczestnicy nie powinni odczuwać głodu. Organizatorzy zapewniają im również możliwość wybrania menu wegetariańskiego. 

W czasie turnusów oprócz odpowiednio zbilansowanej diety duży nacisk jest kładziony na aktywność fizyczną. Każdego dnia od rana uczestnicy mają zapewnioną solidną dawkę ruchu, jednak co ważne, jest ona odpowiednia zarówno dla tych, którzy byli aktywni już wcześniej, jak i tych, którzy dopiero zaczynają trenować. 

Obóz sportowy dla dorosłych to także pretekst, aby wypocząć z dala od miasta, na łonie natury. Uczestnicy przebywają w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w Porębie k. Myślenic, gdzie można podziwiać piękne krajobrazy i oddychać dobrej jakości powietrzem. Górski klimat zachęca do wysiłku fizycznego, a ponadto sprzyja regeneracji organizmu po intensywnym treningu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!