Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Ścianka szklana

Marianna Gajewska 2019-06-04 0 komentarzy
Ścianka szklana

Szkło to materiał, który niezwykle często wykorzystywany jest w aranżacji wnętrz. Znaleźć go można w domach prywatnych, mieszkaniach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Powodów jego popularności jest wiele. Stosowane obecnie szkło jest wyjątkowo wytrzymałe, na uwagę zasługują jego walory estetyczne, uniwersalność — pasuje do stylu nowoczesnego, tradycyjnego, drewna, betonu. Sprawia, że pomieszczenia są odpowiednio doświetlone. Co ciekawe, nie pełni ono jedynie funkcji dodatku, ozdoby. Dzięki zastosowaniu odpowiednich wzmocnień może być dominującym elementem wyposażenia.

Ciekawym sposobem na zastosowanie szkła jest wykorzystanie go w roli przegrody między biurami lub pokojami (np. między sypialną a salonem). W ten sposób dwa pomieszczenia są razem, ale w pewnym stopniu osobno. Ścianka szklana to rozwiązanie, na które można zdecydować się na każdym etapie remontu czy budowy obiektu. Co więcej, każdy, kto planuje zakup takiej przegrody może wybrać wersję z logiem firmowym, czy informacjami dotyczącymi godzin otwarcia gabinetu.

Specjalistów zajmujących się realizacją projektów ze szkła w technologii ramowej, jak i bezramowej należy szukać w BFL. Metalowe i Szklane Konstrukcje. Jest to firma, która proponuje swoim klientom zabudowę złożoną z profilu aluminiowego i szkła bezpiecznego. Taka konstrukcja nadaje się do tworzenia kabin prysznicowych i boksów. Można zamontować w niej drzwi uchylne lub przesuwne. Z kolei zabudowę ze szkła hartowanego w systemie bezramowym montuje się przy użyciu specjalnych okuć. W tym przypadku swobodą komunikację między rozdzielonymi pomieszczeniami zapewnić mogą drzwi: przesuwne, z samozamykaczem, wahadłowe, podłogowe oraz przystosowane do pracy z elektrozaczepem itp.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!