Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Schody granitowe w aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej

Julia Walczak 2020-06-22 0 komentarzy
Schody granitowe w aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej

Schody granitowe mogą być zamontowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, nadając elegancki i klasyczny charakter całemu obiektowi. Oprócz pięknego wyglądu, schody posiadają jeszcze jedną ważną zaletę - otóż są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji, a także niezwykle trwałe i odporne na zabrudzenia. Najważniejsze, by zlecić wykonanie całej konstrukcji granitowej sprawdzonej i doświadczonej marce.

Marka Ganicz oferuje wymagającym klientom piękne, granitowe schody w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie firma posiada swoją siedzibę. Oczywiście można również zapoznać się z ofertą dostępną na stronie internetowej wraz z galerią zdjęć zrealizowanych projektów. Klienci mogą zamówić oryginalne i wyjątkowo prezentujące się schody, stopnie i podstopnie kamienne o różnym stopniu wykończenia - polerowane, szczotkowane oraz płomieniowane. W zakładzie wykonywane są także projekty na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Marka obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli przedsiębiorstw, czy miejskie instytucje. 

Dlaczego warto wybrać granitowe schody?

  • uniwersalne zastosowanie wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów,
  • duży wybór kolorystki i wzorów,
  • podniesienie prestiżu i wyglądu całego wnętrza (przy wykorzystaniu również innych elementów granitowych),
  • trwałość i wysoka wytrzymałość,
  • łatwość w konserwacji.

W ofercie gorzowskiej firmy znajdują się także inne usługi, m.in. układanie kostki, wykonanie tablic napisowych i pamiątkowych, granitowych ławek oraz nagrobków.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!