Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Przesyłki zagraniczne z Tania Paczka

Emil Zalewski 2021-04-06 0 komentarzy
Przesyłki zagraniczne z Tania Paczka

Możliwość wysyłki paczki za granicę to opcja proponowana przez coraz większą liczbę firm przewozowych, traktowana jako uatrakcyjnienie ich oferty. Czynnikiem różnicującym poszczególnych realizatorów tego typu usług jest przede wszystkim cena oraz zakres gabarytowy przesyłek. 

Na stronie internetowej tania-paczka.net można szybko porównać koszty wysyłki, wprowadzając wymiary paczki, jej wagę oraz miejsce docelowe, do którego ma zostać dostarczona. Wystarczy następnie kliknąć "Wyszukaj" i przed oczami nadawcy pojawia się lista potencjalnych realizatorów, którzy chętnie podejmą się dostarczyć przesyłki zagraniczne, wraz z wyszczególnieniem cen za tego typu usługę. W większości przypadków są one porównywalne, jednak gdy przesyłka jest dużych rozmiarów, na dodatek odbiega swoim kształtem od standardowych brył w typie prostopadłościanu lub sześcianu, co znacząco wpływa na przebieg transportu, różnice w kosztach mogą być bardziej dostrzegalne.

Powyższa wyszukiwarka to duże wsparcie zarówno dla osób, które prowadzą aktywną i częstą wysyłkę za granicę, jak i takich, które robią to po raz pierwszy. Serwis krok po kroku wyjaśnia, co należy zrobić, by przygotować paczkę do nadania, proponuje także dodatkową możliwość ubezpieczenia jej zawartości, co z pewnością docenią ci, którzy boją się, by cenne rzeczy w przesyłce nie uległy zniszczeniu lub zagubieniu podczas transportu.

Realizator poleca swoje usługi także firmom, które prowadzą dystrybucję towarów poza granice Polski. Mogą one skorzystać z bezpiecznej wysyłki produktów wielkogabarytowych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!