Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Opakowania

Alan Pawlak 2019-10-14 0 komentarzy
Opakowania

Doma Pak to firma produkująca torby papierowe z nadrukiem wysokiej jakości. Dzięki propozycji sprzedażowej każdy może wybrać spośród rozbudowanego asortymentu, na który składają się torby:

  • szare,
  • białe,
  • kolorowe,
  • na wino,
  • fałdowe.

Najczęściej z zakupu korzystają klienci komercyjni, którzy potrzebują większej ilości artykułów w dobrych cenach. W przypadku omawianej firmy produkcja przebiega ekspresowo, dzięki wyposażeniu w nowoczesny park maszyn. Pozwala to również na dużą precyzję oraz solidność niezależnie od wielkości torebki.

Producent opakowań dokłada starań, aby torebki papierowe nie były jednorazowego użytku. Intencją osób zarządzających produkcją jest dbanie o środowisko i jak najmniejsze dostarczanie śmieci do zakładów przerobowych albo – co gorsza – na dzikie wysypiska. Dlatego decyzja o zamianie toreb foliowych na papierowe z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

Ekologiczne produkty to również świetny nośnik reklamowy. Można zadrukować je w dowolny sposób, co z pewnością podniesie identyfikację wizerunkową niezależnie od specjalizacji danej marki. Mniejsze torebki wykorzystywane są do pakowania chlebów, ciastek, bułek, natomiast większe zlecają firmy odzieżowe, obuwnicze, sprzedające części do komputerów. Coraz więcej przedsiębiorstw stawia na ekologiczne rozwiązania, dlatego do tej grupy mogą dołączyć również Państwo poprzez drobną, ale znaczącą zmianę.

W razie jakichkolwiek pytań o zakres usług zawsze można kontaktować się z działem obsługi klienta poprzez numer telefoniczny lub email.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!