Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Najgorszy człowiek na świecie - opinie

Nikodem Szulc 2022-12-23 0 komentarzy
Najgorszy człowiek na świecie - opinie

Opinie o danej książce przedstawione w sieci to jedno z najbardziej rzetelnych źródeł informacji. Użytkownik forum opisuje swoje odczucia po lekturze przede wszystkim szczerze, podkreślając kwestie, które go najbardziej urzekły, zniesmaczyły, przeraziły czy po prostu się nie spodobały. Pozwala na to anonimowość w internecie i możliwość omówienia interesujących spostrzeżeń z innymi czytelnikami. 

Dyskusję o ulubionych książkach można podjąć w serwisie lubimyczytac.pl. Z takiej opcji korzysta obecnie wiele osób (portal zrzesza kilkanaście milionów Polaków i liczba ta stale rośnie) poszukujących sposobności do podzielenia się opiniami o tym, co przeczytali. Nierzadko rozmowa online na forum dotyczy nie tylko literatury, ale też trudnych tematów społecznych, takich jak chociażby uzależnienia. Jedną z polecanych na podanej stronie pozycji jest "Najgorszy człowiek na świecie" autorstwa Małgorzaty Halber. Ta znana z prowadzenia programów muzycznych na kanale VIVA prezenterka od wielu lat zmaga się z poważnym problemami związanymi z używkami. Książka, którą napisała, to opowieść o powodach wpadnięcia w nałóg, presji społecznej, walce o powrót do zdrowia (zarówno fizycznego, jak i psychicznego), a także próbach proszenia o pomoc. Pozycja ta zyskała dobre opinie wśród polskich czytelników, co widać po wysokości przyznanych ocen oraz po treściach komentarzy.

Każdy czytelnik, który posiada zarejestrowane konto w serwisie, także może się wypowiedzieć na forum, opisując własne odczucia po przeczytaniu książki pani Halber lub innych autorów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z różnego rodzaju uzależnieniami. Taka lektura polecana jest nie tylko młodzieży, skorzystają  na niej też dorośli.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!