Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Logistyka - System WMS

Arkadiusz Duda 2019-04-27 0 komentarzy
Logistyka - System WMS

Nowoczesny system informatyczny klasy WMS ma do zaoferowania klientom polska firma THINK, która zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych mobilnych rozwiązań dla biznesu. Proponowane przez nią oprogramowania cechują się wysoką jakością i w pełni zaspokajają indywidualne potrzeby klienta.

Przydatny w logistyce system WMS sprawdza się przede wszystkim w tych przedsiębiorstwach, które:

  • wykonują każdego dnia dużą ilość operacji magazynowych,
  • zarządzają złożonym asortymentem,
  • kładą duży nacisk na śledzenie wybranych parametrów towaru, takich jak: numer partii produkcji, termin przydatności.

Oferowany przez wspomnianą polską firmę program jest wysoce funkcjonalny i posiada duże możliwości modyfikacji oraz dostosowania stopnia zaawansowania do potrzeb klienta. Z tego względu może być wdrożony u klientów reprezentujących różne branże, o bardzo zróżnicowanych i specyficznych wymaganiach.

Co ważne, oprogramowanie bez problemu integruje się z większością systemów klasy ERP, a także z innymi systemami wykorzystywanymi przez przedsiębiorstwa w zakresie logistyki. Ponadto współpracuje również z urządzeniami wspomagającymi obsługę procesów logistycznych na magazynie, takimi jak: etykieciarki i drukarki. Może także współpracować z automatycznymi systemami regałów.

Wdrażając system w danym przedsiębiorstwie, oferująca go firma szczegółowo wyjaśnia zasady jego funkcjonowania i odpowiada na wszelkie pytania z nim związane. Reprezentujący firmę doświadczeni programiści gwarantują swoim klientom solidną i fachową pomoc, a także elastyczność i skuteczność w działaniu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!