Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Ławki ogrodowe drewniane

Emil Zalewski 2020-08-25 0 komentarzy
Ławki ogrodowe drewniane

Urządzając ogród, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko posadzenie atrakcyjnych drzew, krzewów i innych roślin. Bardzo ważne jest również stworzenie idealnego kącika wypoczynku. Postawienie w nim ładnych i funkcjonalnych mebli to marzenie wielu właścicieli ogrodów. Coraz częściej szukają oni rozwiązań ekologicznych, ergonomicznych i praktycznych. Na łonie natury wszak się wypoczywa i relaksuje. Dlatego meble muszą mieć wyprofilowane oparcia, żeby nie odczuwać bólu ani zmęczenia. Sklep TeakMeble oferuje ekskluzywne ławki ogrodowe drewniane. Meble wykonane są z najwyższej jakości egzotycznego drewna teakowego. Do wyboru są egzemplarze:

  • dwuosobowe,
  • trzyosobowe,
  • czteroosobowe.

Polecane ławki są konstrukcjami trwałymi i solidnymi. Występują w kolorach białym, szarym lub naturalnego drewna. Prezentują się niezwykle elegancko i sprawdzą się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i stylowych. Te piękne i wyjątkowe produkty są robione ręcznie w warsztatach rzemieślniczych. Dzięki oryginalnym ławkom z drewna każdy ogród stanie się wyjątkową przestrzenią rekreacyjną.

Szczególnie pięknie prezentuje się:

  1. Ławka Lawenda 100 cm – przepięknie rzeźbiony mebel w kolorze bieli. Ma on ergonomiczne wyprofilowane oparcie i wygodne siedzisko. Mogą na niej swobodnie wypocząć dwie osoby.
  2. Ławka Safari – charakteryzuje się niebanalnym designem. Wyróżnia ją oryginalny sposób wykończenia w kolorze szarym. To produkt wygodny i funkcjonalny - wygląda designersko.
  3. Ławka Marlborough/Lutynes 180 cm – to wyprodukowany ręcznie mebel. Ma grube masywne nogi i oryginalne, rzeźbione oparcie. Została ona zaprojektowana przez angielskiego architekta Lutynesa.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!