Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Jaka firma produkuje pudełka na zamówienie?

Antoni Szymczak 2022-04-17 0 komentarzy
Jaka firma produkuje pudełka na zamówienie?

Od kilkudziesięciu lat przedsiębiorstwo ze strony janbox.pl świadczy klientom usługi w zakresie produkcji i sprzedaży dopasowanych do oczekiwań opakowań kartonowych. Dysponuje bogatą ofertą artykułów standardowych, ale chętnie wykonuje też pudełka na zamówienie.

Aby sprostać oczekiwaniom, firma ta umieściła na swojej stronie specjalny konfigurator opakowań, ułatwiający złożenie zamówienia i dostosowanie kartonów do indywidualnych potrzeb. Korzystają z niego m.in. przedsiębiorstwa działające w branży e-commerce, które współpracują z firmami kurierskimi mającymi wymagania co do wielkości pudełek. Niestety często się zdarza, że różnią się one w zależności od przewoźnika, dlatego tak ważne jest precyzyjne zaprojektowanie pudełek na indywidualne zlecenie.

Aby zamówić odpowiadające branży kartony, wystarczy wybrać w konfiguratorze wymiary oraz podać liczbę sztuk, a narzędzie to wyliczy przybliżony koszt realizacji. Jest to program prosty w użyciu, pozwalający także na nanoszenie poprawek, jeśli klient zmienił zdanie lub w zamówienie wkradła się pomyłka. Firma ta realizuje różne zamówienia, idealnie dopasowane do preferencji, także pod kątem jakości, estetyki i ceny. Klient ma też wybór, jeśli chodzi o nadruk, rodzaj materiału wykorzystanego do produkcji czy naniesienie nadruków na kartony z zewnątrz i wewnątrz pudełka.

Dostępne w firmie opakowania mogą być wykonane z tektury białej, szarej lub typu Craft i doskonale sprawdzą się nie tylko jako ochrona, ale także jako reklama sklepu. Oferta obejmuje także rozmaite rodzaje wykończenia. Produkty te można zaopatrzyć na przykład w paski klejowe, a także w tasiemki zrywające, dzięki czemu otwieranie paczek będzie dla klienta prawdziwą przyjemnością.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!