Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Genium

Arkadiusz Duda 2020-11-08 0 komentarzy
Genium

Coraz więcej osób niepełnosprawnych, które muszą nosić protezy, ma znacznie większe wymagania w kwestii zamawianego modelu, niż kiedyś. Obecnie najważniejsze jest, aby proteza w działaniu była jak najbardziej zbliżona do naturalnych kończyn. I, jak się okazuje, niektórym producentom udało się osiągnąć zadowalające rezultaty! Na stronie internetowej ortopartner.pl można zapoznać się z innowacyjną protezą kończyny dolnej Genium, której korzyści noszenia zostały potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala na aktywne i pełniejsze wykorzystanie codziennego życia, mimo niepełnosprawności.

Największe zalety nowoczesnej protezy:

  • naturalny chód,
  • doskonałe radzenie sobie podczas wchodzenia po schodach czy wzniesieniach,
  • wysoka odporność na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne,
  • możliwość idealnego dopasowania funkcji protezy do własnych potrzeb, korzystając ze specjalnej aplikacji.

Proteza C Leg Genium to doskonały wybór dla wszystkich pacjentów, którzy nie chcą się ograniczać, mimo posiadanych niepełnosprawności i przykrych doświadczeń z przeszłości. 

Każda osoba, która jest zainteresowana zamówieniem innowacyjnej protezy kończyny dolnej lub górnej, ponieważ takie również są dostępne w ofercie firmy, może skontaktować się z przedstawicielem w celu ustalenia szczegółów i poznania ceny oraz terminu realizacji, czy też możliwości uzyskania dofinansowania z NFZ. Na stronie dostępne są również przydatne informacje na temat działania poszczególnych systemów protezowych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!