Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Gdzie można zakosztować takiej rozrywki jak tubing?

Emil Zalewski 2022-12-27 0 komentarzy
Gdzie można zakosztować takiej rozrywki jak tubing?

Zastanawiając się, w jaki sposób zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzania swojego obiektu, wystarczy pomyśleć o zakupie atrakcji, która jest stosunkowo nowa na rynku. Chodzi o zjazdy tubingowe, które cieszą użytkowników bez względu na wiek. Jest to forma rozrywki ciesząca całe rodziny, gwarantująca bezpieczeństwo i dostępna przez cały rok.

Rozrywkę, jaką jest tubing, coraz częściej oferują:

  • parki rozrywki,
  • wewnętrzne place zabaw i parki trampolin,
  • stoki narciarskie jako dodatkową atrakcję dla dorosłych i dzieci,
  • parki wodne,
  • obiekty sportowe, turystyczne i rekreacyjne,
  • profesjonalne tory tubingowe i snowtubingowe.

Zabawa polega na zjeżdżaniu w bezpiecznych, wygodnych i niezwykle trwałych pontonach po torach wyłożonych nawierzchnią cechującą się doskonałym poślizgiem. Jest ona wykonana z tworzywa sztucznego, odpornego nie tylko na ścieranie, ale też na niskie temperatury, wilgotność itp., dlatego można z nich korzystać zarówno w cieplejszych porach roku, jak i zimą. Są one dostępne w kilku wersjach, z którymi można się zapoznać, odwiedzając stronę tubingsystem.eu.

Producent zadbał, aby każda zjeżdżalnia oferowana klientom była trwała i bezpieczna. Pontony mają dno wykonane z odpornego na uszkodzenia polietylenu HDPE. Po bokach mają dwa uchwyty do trzymania się podczas jazdy. Siedziska są miękkie, wyłożone specjalną gąbką, amortyzującą wstrząsy. Każdy wyposażony jest w linkę, dzięki której z łatwością można go holować na górkę, aby móc ponownie zjechać. Tory te mają modułową budowę, pozwalającą na różne konfiguracje.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!