Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Czy jest i jak działa wtryskarka do plastiku?

Olgierd Ostrowski 2020-02-11 0 komentarzy
Czy jest i jak działa wtryskarka do plastiku?

Duże i średnie zakłady powinny stale inwestować w rozwój parku technologicznego. Zwiększają w ten sposób swoją konkurencyjność oraz obniżają koszty produkcji. Przedsiębiorstwo Erna oferuje nowoczesne wtryskarki, które wyróżniają się zaawansowaną technologią oraz dużą elastycznością pracy. Są one dedykowane zakładom produkcyjnym, które sprzedają powtarzalne wyroby w dużych ilościach. Zakup specjalistycznej maszyny z pewnością przyczyni się do poprawy wydajności pracy, a w dalszej perspektywie czasowej do zmniejszenia kosztów jednostkowych wytwarzanych produktów.

Zakup odpowiedniej wtryskarki może stanowić spore wyzwanie, dlatego firma oferuje pełne wsparcie technologiczne zarówno przed zakupem, jak i po sfinalizowaniu transakcji. Klienci mogą skorzystać z opieki serwisowej, napraw oraz części zamiennych. Ponadto wiele banków oraz instytucji oferuje wsparcie finansowe na rozwój działalności gospodarczej, a więc ewentualny brak środków również nie powinien być przeszkodą w ich nabyciu. Producent oferuje nie tylko maszyny nowe, ale również używane, które są w pełni sprawne i gotowe do działania.

Maszyny posiadają następujące właściwości:

  • łatwość montażu dowolnej formy,
  • duża wydajność i powtarzalność pracy,
  • niskie zużycie energii,
  • siła zwarcia dochodząca do 200 ton,
  • maksymalna masa wtrysku 600 gram.

Proponowana wtryskarka do plastiku to również okazja do poszerzenia i rozwoju działalności. Klient może nie tylko produkować detale na własne potrzeby, ale również zaoferować usługę na zewnątrz. Cały czas utrzymuje się bardzo wysoki popyt na specjalistyczne usługi produkcyjne, a więc zakup wtryskarki może być pod wieloma względami bardzo opłacalny.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!