Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Tornister dla dziewczynki

Nicole Chmielewska 2019-06-18 0 komentarzy
Wpis

Na samym początku, gdy rodzice wyposażają pierwszoklasistkę, zazwyczaj to przede wszystkim oni decydują o wyborze. Szukają więc tornistra lekkiego, wygodnego w noszeniu i trwałego. Kiedyś tornistry były de facto tylko torbami, dziś to często całe zestawy utensyliów. Komplet może obejmować oprócz samego tornistra również rozkładany piórnik z wyposażeniem, worek na obuwie zmienne, śniadaniówkę oraz bidon. Bidon to niezwykle praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dziewczynka przyzwyczajona jest do picia wody. Dzięki temu dziecko nie będzie kupowało w szkolnym sklepiku szkodliwych, słodkich napojów.  

Po praktyczny i ładny tornister dla dziewczynki warto się wybrać do internetowego sklepu iplecaki.pl. Można tam kupić zarówno tanie, proste tornistry bez wyposażenia, jak i całe zaawansowane zestawy obejmujące także torbę sportową. Rozpiętość cenowa jest spora, toteż ani rodzice szukający ekonomicznych rozwiązań, ani ci z zasobniejszym portfelem nie będą rozczarowani. Tornistry są kolorowe i zdobione motywami, które z pewnością spodobają się dziewczynkom chodzącym do pierwszych klas szkolnych.

Ważne jest także, by każdy tornister miał elementy odblaskowe – wiele dzieci uczęszcza do szkół w porach, kiedy zimą jest jeszcze lub już ciemno. Całkowicie wodoodporny materiał nie przemoknie nawet podczas ulewy. Odpowiednio profilowane szelki z regulacją długości umożliwią dopasowanie tornistra do wzrostu dziewczynki. Utrzymanie profilowanej postawy ułatwiają też anatomicznie wyprofilowane panele pleców.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!