Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Regeneracja przekładni kierowniczej - Wrocław

Olgierd Ostrowski 2019-02-25 0 komentarzy
Wpis

Wybierając firmę Auto-Mark Marek Kraus możecie mieć Państwo pewność, że stawiacie na  najbardziej profesjonalnie przeprowadzoną regenerację przekładni kierowniczej we Wrocławiu i Dolnym Śląsku. 15 lat obecności na rynku, niezawodne metody oparte o najnowocześniejszy sprzęt, fachowa i wykwalifikowana kadra, szeroki zakres naprawianych modeli (w tym samochodów ciężarowych) to niezawodny sposób na tysiące udanych napraw i tyluż zadowolonych klientów.

Bogate doświadczenie zdobyte w bardzo wielu realizacjach pozwala na stosowanie najskuteczniejszych metod na każdym etapie naprawy i regeneracji przekładni kierowniczej. Mechanizm inaczej nazywany maglownicą pełni niezwykle istotną funkcję, nie tylko w układzie kierowniczym, ale całym pojeździe, odpowiadając za poprawny skręt kół, a co za tym idzie bezpieczeństwo na drodze. Dlatego, decydując się na regenerację, trzeba mieć sto procent pewności, że przekładnia nie zawiedzie nawet w krytycznym momencie.

Firma słynie z dopracowanego procesu naprawy. Szybka lokalizacja usterki i precyzyjna diagnoza możliwa jest dzięki stosowaniu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Następnie sprawny demontaż i regeneracja kończą się testem oddawanej do użytku części na specjalistycznym stole diagnostycznym, który w niemal doskonały sposób imituje obciążenia podczas prawdziwej jazdy. Dopiero tak sprawdzony element może trafić z powrotem do samochodu, a klient otrzymuje gwarancję pełnej sprawności swojego auta, czyli bezpieczeństwa swojego oraz pasażerów i innych kierowców.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!