Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
badhaus-dg.pl

Jak zamontować moskitiery na drzwi i okna?

Alex Lis 2019-04-11 0 komentarzy
Wpis

Żeby pozbyć się raz na zawsze natarczywych owadów, wystarczy jednorazowa inwestycja w zabezpieczenie wysokiej jakości. Większość dostępnych produktów opiera się na tradycyjnych rozwiązaniach w postaci środków chemicznych. Popularne „wtyczki” z wymiennymi wkładami nie zabezpieczą całego domu, a dodatkowo raz na kilka tygodni należy wymienić wkład odstraszający owady. Kolejną niepraktyczną i archaiczną metodą są spirale i pochodnie zapachowe, które wystarczają zaledwie na kilka godzin i stwarzają zagrożenie pożarowe.

Zdecydowanie najbezpieczniejszą metodą jest wykorzystanie moskitier Tesa dostępnych w sklepie internetowym Tasmuj.pl. Jak wygląda montaż moskitiery?

Do instalacji zabezpieczeń nie potrzeba żadnych narzędzi a dzięki wykorzystaniu materiałów samoprzylepnych w parę godzin można wstawić moskitiery we wszystkie okna w naszym domu. Montaż polega na przymocowaniu za pomocą mocnej taśmy klejącej materiału izolacyjnego do ramy okna lub przymocowaniu ramy montowanej na ościeżnicy. W ofercie sklepu można znaleźć również moskitiery przeznaczone do zabezpieczenia drzwi balkonowych, okien dachowych oraz łóżek, których instalacja jest równie szybka i intuicyjna. Wykorzystując moskitiery, jest możliwe samodzielne pozbycie się raz na zawsze nieproszonych gości, którzy uprzykrzają relaks w domowym zaciszu. Warto wspomnieć, że te metody walki z insektami są trwałe (cały sezon wiosennoletni, a nawet kilkanaście lat), bezpieczne dla zdrowia (materiał neutralny i bezzapachowy) oraz wygodne (nie wymagają uzupełniania wkładów ani żadnej uwagi ze strony domowników).

 

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!